Značka RELLECIGA® sa zrodila v profesionálnej krajčírskej dielni na výrobu plaviek, ktorá bola založená v roku 1999. Už od začiatku sa špecializovala na zákazkovú výrobu plaviek pre rôzne americké značky. Viac ako desať rokov skúseností s navrhovaním, šitím a neustálym zdokonaľovaním plaviek, vyústili do myšlienky vytvoriť kolekciu ikonických kúskov plaviek a založiť novú značku s použitím najlepších materiálov a dizajnových štandardov, ktoré sa dovtedy naučili. Túto úlohu dostali bývalí dizajnéri Relleciga a externí dizajnéri z Paríža. Prvá kolekcia s názvom RELLECIGA sa zrodila v roku 2010 a mala sa ponúkať výhradne v USA. Veľký úspech sa žiaľ nedostavil a po dvoch rokoch sa sen o úspechu začal vytrácať.

V roku 2013 sa k hlavnému tímu pridal Marian Glett. Jeho nápady presvedčili investorov, že RELLECIGA má potenciál stať sa úspešnou globálnou značkou. Vďaka jeho úsiliu sa značka rozšírila aj na európsky trh. V nasledujúcom roku bol oficiálne menovaný riaditeľom RELLECIGA a priniesol do kolekcií európske štandardy dizajnov.

Rok 2015 bol zlomovým okamihom, keď si značku RELLECIGA všimol tím z Amazon Marketplace a o necelý rok sa stala najrýchlejšie rastúcou značkou bikín v Spojených štátoch. S týmto úspechom bola v Európe zriadená oddelená pobočka RELLECIGA a Marián Glett sa stal jej majiteľom. Kreatívny tím Európskej pobočky sa nachádza na Slovensku, len niekoľko kilometrov od pohraničia s Českou republikou a Poľskom.

Pod vedením nového majiteľa sa európsky tím vybral na kreatívnu cestu, vytvárajúc exkluzívne limitované kolekcie, ktoré sa vyznačujú pútavým vzhľadom a jedinečnosťou. Tieto kolekcie sú prevažne dostupné iba pre zákazníkov na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, čím je zaručená exkluzivita jednotlivých kúskov.

RELLECIGA je známa tým, že každý rok prichádza s novými dizajnmi, ktoré ohúria milovníkov plaviek. Jej jedinečnosť spočíva v zručnosti tímu dizajnérov, vzorkárov a majstrov vo vlastnej výrobnej dielni, ktorí dokonale ovládajú nielen kvalitu výroby, ale aj finálny vzhľad plaviek.
Dnes je RELLECIGA synonymom pre inováciu, eleganciu a špičkovú ručnú výrobu v oblasti plavkového dizajnu. Každým rokom značka prekračuje hranice a definuje trendy, zanechávajúc nezabudnuteľný dojem v každom, kto sa s týmito jedinečnými výtvormi stretne.

RELLECIGA® nie sú len plavky, je to štýl. Tak sa pripoj k našej komunite "plavkových maniačok" a zdieľaj s nami radosť z leta.

 

Facebook: https://www.facebook.com/RellecigaEurope/

Instagram: https://www.instagram.com/relleciga_official/