Chcem tovar vymeniť / vrátiť. Ako mám postupovať?

 

 

  • Nesedí ti veľkosť? Nevadí. Ak ti náš tovar z dôvodu zlej veľkosti nevyhovuje, do 14 dní od doručenia ho môžeš vymeniť za rovnaký dizajn, v inej veľkosti. Vráť ho späť a my ti ho zadarmo vymeníme. Tovar musí byť v čase výmeny na sklade. Veľkosti nerezervujeme. Aj pri výmene tovaru môžeš použiť vratný formulár kde nám poznačíš požadovanú veľkosť. Vymenený tovar posielame obratom. Výmena za iný tovar v rozdielnej cene nie je možná - v tomto prípade odporúčame vrátenie a následne objednanie iného tovaru.

 

  • Tovar, ktorý si želáš vrátiť, nám spolu s potvrdením objednávky a vyplneným formulárom (ktorý nájdeš nižšie) zašli na uvedenú adresu. Peniaze za vrátený tovar vraciame do 14 dní od prijatia a prekontrolovania zásielky.  O prijatí a následne o vrátení platby, budeš informovaná/ý prostredníctvom e-mailu. Tovar (pri vrátení aj výmene) musí byť nepoškodený, nepoužívaný, s visačkami (ak sú súčasťou), s vypchávkami na správnom mieste :) a v pôvodnom balení. Spodný diel je potrebné skúšať na spodné prádlo, aby nedošlo k nehygienickému poškodeniu plaviek. V opačnom prípade Vám budeme musieť časť z pôvodnej ceny strhnúť. 

 

Adresa pre SR zákazníkov


RELLECIGA
Glett, s.r.o.
U Hluška, Chalupkova 159/6
022 04  Čadca

 

Adresa pre ČR zákazníkov


Glett, s.r.o.
p.o.box 14
Bukovecká 106 
739 91  Jablunkov

 

Zásielky na náš P.O.Box môžete posielať iba Českou poštou! Neposielajte balíky kuriérom, nakoľko ich na našom P.O.Boxe nie je možné odovzdať. Nezasielajte nám balíky ani na odberné miesta- takéto balíky nie je možné vyzdvihnúť a zbytočne zaplatíte poštovné!

 

 

  • Vratný formulár nájdeš na svojom emaile alebo si ho stiahni tu. Vytlačený formulár vypíš perom čo najčitateľnejšie a najdetailnejšie. Relleciga.sk si vyhradzuje právo na neschválenie vrátenia tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia a nemá žiadne chyby od výroby. Ak máš akékoľvek otázky ohľadom vrátenia tovaru, pokojne nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 9:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk

 

Formulár na vrátenie tovaru