Chcem tovar vymeniť / vrátiť. Ako mám postupovať?
Nesedí ti veľkosť? Nevadí. Ak ti náš tovar z dôvodu zlej veľkosti nevyhovuje, do 14 dní od doručenia ho môžeš vymeniť za rovnaký dizajn, v inej veľkosti. Vráť ho späť a my ti ho zadarmo vymeníme. Tovar musí byť v čase výmeny na sklade. Veľkosti nerezervujeme. Aj pri výmene tovaru môžeš použiť vratný formulár kde nám poznačíš požadovanú veľkosť. Vymenený tovar posielame obratom. Výmena za iný tovar v rozdielnej cene nie je možná - v tomto prípade odporúčame vrátenie a následne objednanie iného tovaru.
 

Nepoškodený tovar, v pôvodnom balení, s hygienickými nálepkami a visačkami (ak ho tovar obsahoval) môžeš do 14 dní od prevzatia vrátiť- a my ti vrátime peniaze. Tovar, ktorý si praješ vrátiť, nám spolu s potvrdením objednávky a vyplneným formulárom (ktorý nájdeš nižšie) zašli na uvedenú adresu. Peniaze za vrátený tovar vraciame do 14 dní od obdržania a prekontrolovania zásielky. O prijatí a následne o vrátení platby, budeš informovaná prostredníctvom e-mailu. Tovar (pri vrátení aj výmene) musí byť nepoškodený, nepoužívaný, s visačkami (ak sú súčasťou), s vypchávkami na správnom mieste :) av pôvodnom balení. Spodný diel je nutné skúšať iba na spodnú bielizeň, aby nedošlo k hygienickému znečiteniu plaviek. Hygienicky znečistený tovar Vám bude vrátený späť.

Adresa pre SR zákazníkov
Relleciga

Glett, s.r.o.
Okružná 97
022 04 Čadca


Adresa pre CZ zákazníkov

Relleciga

Glett, s.r.o.
Jablukov 666
739 91 Jablunkov

Na adresu Jablunkov 666 je možné posielať balíky kuriérom alebo Českou poštou. Na adresu Bukovecká 106 je možné posielať výlučne Českou poštou, nakoľko ide o P.O.BOX !

Vratný formulár nájdeš na svojom emaile alebo si ho stiahni tu. Vytlačený formulár vypíš perom čo najčitateľnejšie a najdetailnejšie. Relleciga.sk si vyhradzuje právo na neschválenie vrátenia tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia a nemá žiadne chyby od výroby. Ak máš akékoľvek otázky ohľadom vrátenia tovaru, pokojne nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 9:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk

Pozor! Na českú adresu z formulára Bukovecká 106, P.O.BOX 14,739 91 Jablunkov, je možné zásielky posielať výhradne Českou poštou!