Chcem vymeniť / vrátiť tovar. Ako mám postupovať?

Ak ti náš tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, do 14 dní od doručenia ho môžeš vrátiť alebo vymeniť za rovnaký dizajn v inej veľkosti. Tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný, s visačkami (ak sú súčasťou) a v pôvodnom balení. Tovar, ktorý si želáš vrátiť, nám spolu s potvrdením objednávky a vyplneným formulárom zašli na nižšie uvedenú adresu. Peniaze za vrátený tovar vraciame do 14 dní od prijatia zásielky. Výmenný tovar posielame obratom.

 

Adresa pre SR zákazníkov

RELLECIGA

Glett, s.r.o.

U Hluška, Chalupkova 159/6

022 04  Čadca

 

Adresa pre ČR zákazníkov

Zásielky na náš P.O.Box môžete posielať iba Českou poštou. !Neposielajte balíky kuriérom ani n, nakoľko ich na našom P.O.Boxe nie je možné odovzdať. Nezasielajte nám balíky ani na odberné miesta, takéto balíky nie je možné vyzdvihnúť, nakoľko náš prepravca vozí zásielky každý deň na Českú poštu v Jablunkove a vyzdvihzuje vrátené zásielky iba na pošte.

Glett, s.r.o.

p.o.box 14

Bukovecká 106 

739 91  
Jablunkov

 

 

Vratný formulár nájdeš na svojom emaile alebo si ho stiahni tu. Vytlačený formulár vypíš perom čo najčitateľnejšie a najdetailnejšie. Relleciga.sk si vyhradzuje právo na neschválenie vrátenia tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia a nemá žiadne chyby od výroby. Ak máš akékoľvek otázky ohľadom vrátenia tovaru, pokojne nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 8:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk

 

Ako a dokedy môžem tovar vymeniť?

Pokiaľ chceš vykonať výmenu tovaru prostredníctvom e-shopu, musíš nám poslať späť nevyhovujúce produkty a uviesť vo formulári akú veľkosť rovnakého dizajnu potrebuješ. Výmena za iný tovar v rozdielnej cene nie je možná - v tomto prípade odporúčame vrátenie a následne objednanie iného tovaru. Akýkoľvek tovar zakúpený na www.relleciga.sk , s ktorým nie si spokojná, nám môžeš nepoškodený, nepoužívaný, so všetkými visačkami a v pôvodnom balení vrátiť do 14 dní od doručenia. Tovar prijatý na sklad prekontrolujeme a najneskôr do 14 dní od prijatia zásielky ti vrátime plnú sumu za vrátený tovar alebo v prípade výmeny za inú veľkosti zašleme obratom. 

 

Formulár na vrátenie tovaru