Chcem tovar vymeniť / vrátiť. Ako mám postupovať?
Nesedí ti veľkosť? Nevadí. Ak ti náš tovar z dôvodu zlej veľkosti nevyhovuje, do 14 dní od doručenia ho môžeš vymeniť za rovnaký dizajn, v inej veľkosti. Vráť ho späť a my ti ho zadarmo vymeníme. Tovar musí byť v čase výmeny na sklade. Veľkosti nerezervujeme. Aj pri výmene tovaru môžeš použiť vratný formulár kde nám poznačíš požadovanú veľkosť. Vymenený tovar posielame obratom. Výmena za iný tovar v rozdielnej cene nie je možná - v tomto prípade odporúčame vrátenie a následne objednanie iného tovaru.

Adresa pre SR zákazníkov
Relleciga

Glett, s.r.o.
U Hluška, Chalupkova 159/6
022 04 Čadca


Adresa pre CZ zákazníkov

Glett, s.r.o.
p.o.box 14
Bukovecká 106
739 91 Jablunkov

Zásielky na náš P.O.Box môžete posielať iba Českou poštou! Neposielajte balíky kuriérom, nakoľko ich na našom P.O.Boxe nie je možné odovzdať. Nezasielajte nám balíky ani na odberné miesta- takéto balíky nie je možné vyzdvihnúť a zbytočne zaplatíte poštovné!

Vratný formulár nájdeš na svojom emaile alebo si ho stiahni tu. Vytlačený formulár vypíš perom čo najčitateľnejšie a najdetailnejšie. Relleciga.sk si vyhradzuje právo na neschválenie vrátenia tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia a nemá žiadne chyby od výroby. Ak máš akékoľvek otázky ohľadom vrátenia tovaru, pokojne nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 9:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk