Dátum zverejnenia: 26 júna, 2023

Tento rok sme sa NESTALI partnerom súťaže krásy, ale osobnosti – MISS SLOVENSKO 2023!

Naše plavky si aj tento rok obliekli finalistky 27.ročníka súťaže. Krásna, talentovaná, inteligentná, jednoducho osobnosť. Takou je Daniela Vojtasová, nová Miss Slovensko 2023. Rozhodla o tom jej päťmesačná práca, snaha, jej dlhodobá prezentácia a rozhodnutie poroty počas finálového GALA večera 24.júna 2023.


zdroj: Matej Kalina

27.ročník súťaže Miss Slovensko vyvrcholil monumentálnym celovečerným programom v televízii JOJ. Päťsto hostí v sále a státisíce divákov pri televíznych obrazovkách sledovalo s napätím cestu dvanástich slovenských dievčat, finalistiek Miss Slovensko 2023. 

Nádherné mladé osobnosti, výrazné talenty, silné charaktery, všetky dievčatá  boli v tomto ročníku mimoriadne. Všetky majú svoje silné príbehy, sny, životné ciele. Titul by si zaslúžili všetky. V náročnom finále rozhodla porota pod vedením riaditeľa projektu súťaže Michaela Kováčika a titul získala Daniela Vojtasová.

Druhé miesto a titul prvej Vicemiss si z 27. ročníka Miss Slovensko si odniesla Petra Siváková a druhou Vicemiss Slovensko pre rok 2023 sa stala Sonja Kopčanová.
Prekvapením večera bolo udelenie ďalšieho titulu spojeného so svetovou súťažou. Riaditeľ súťaže Michael Kováčik odovzdal titul a korunku novej Miss UNIVERSE Slovakia 2023. Stala s ňou Kinga Puhová a bude nás reprezentovať na prestížnej svetovej súťaži Miss UNIVERSE vďaka spolupráci s českou Miss Essens.   


Miss Slovensko 2023 sa stala 23-ročná Daniela Vojtasová z Dolného Kubína (v strede). 1. vicemiss je Petra Siváková zo Šamorína (vľavo), 2. vicemiss sa stala Sonja Kopčanová z Banskej Bystrice (1. vpravo), spolu s nimi riaditeľ súťaže Michael Kováčik. Na zábere aj Miss UNIVERSE Slovakia 2023 – Kinga Puhová (2. vpravo)

Na prehliadku plaviek sme vybrali spolu s organizátormi plavky z kolekcie RELLECIGA X BEPON – metalickú hnedú, ktorá je nadčasová, elegantná, vyjadruje pocit stability čo zároveň odzkadlilo myšlienku tejto súťaže.

V publiku ale i na obrazovkách ste mohli vidieť plavkové outfity, ktoré boli doplnené aj o rôzne parea, sarongy či tuniky, na ktorých tvorbe sa podieľala naša návrharka a krajčírka Ľudmila Slivková. Touto cestou jej chceme vyjadriť obrovskú vďaku za podporu a vytvorenie krásnych strihov z plážovej kolekcie. Pri tejto príležitosti sme sa taktiež rozhodli, že všetky plavkové doplnky, ktoré ste mohli vidieť na krásnych finalistkách MISS SLOVENSKO, zaradíme do predaja už čoskoro! Môžete sa tešiť na vzdušné a ľahké materiály, sexy a efektné strihy! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle