Chcem tovar vymeniť / vrátiť. Ako mám postupovať?

Nesedí ti veľkosť? Nevadí. Ak ti náš tovar z dôvodu zlej veľkosti nevyhovuje, do 14 dní od doručenia ho môžeš vymeniť za rovnaký dizajn, v inej veľkosti. Vráť ho späť a my ti ho zadarmo vymeníme. Tovar musí byť v čase výmeny na sklade. Veľkosti nerezervujeme. Aj pri výmene tovaru môžeš použiť vratný formulár kde nám poznačíš požadovanú veľkosť. Vymenený tovar posielame obratom. Výmena za iný tovar v rozdielnej cene nie je možná - v tomto prípade odporúčame vrátenie a následne objednanie iného tovaru.

Nepoškodený tovar, v pôvodnom balení, s hygienickými nálepkami a visačkami (ak ho tovar obsahoval) môžeš do 14 dní od prevzatia vrátiť- a my ti vrátime peniaze. Tovar, ktorý si praješ vrátiť, nám spolu s potvrdením objednávky a vyplneným formulárom (ktorý nájdeš nižšie) zašli na uvedenú adresu. Peniaze za vrátený tovar vraciame do 14 dní od obdržania a prekontrolovania zásielky. O prijatí a následne o vrátení platby, budeš informovaná prostredníctvom e-mailu. Tovar (pri vrátení aj výmene) musí byť nepoškodený, nepoužívaný, s visačkami (ak sú súčasťou), s vypchávkami na správnom mieste :) av pôvodnom balení. Spodný diel je treba skúšať na spodnú bielizeň, aby nedošlo k nehygienickému poškodeniu plaviek. V opačnom prípade Vám budeme musieť časť z pôvodnej ceny strhnúť.

Adresa pre SR zákazníkov

Relleciga
Glett, s.r.o.
U Hluška, Chalupkova 159/6
022 04 Čadca

Adresa pre ČR zákazníkov

Relleciga - Glett, s.r.o. 
Jablunkov 1207 
739 91 Jablunkov

Na adresu Jablukov 1207 je možné posielať balíky kuriérom, Zásielkovňou alebo Českou poštou.
Zásielky na náš P.O.Box môžete posielať iba Českou poštou! Neposielajte balíky kuriérom, nakoľko ich na našom P.O.Boxe nie je možné odovzdať. Nezasielajte nám balíky ani na odberné miesta- takéto balíky nie je možné vyzdvihnúť a zbytočne zaplatíte poštovné!

Vratný formulár nájdeš na svojom emaile alebo si ho stiahni cez odkaz nižšie. Vytlačený formulár vypíš perom čo najčitateľnejšie a najdetailnejšie. Relleciga.sk si vyhradzuje právo na neschválenie vrátenia tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia a nemá žiadne chyby od výroby. Ak máš akékoľvek otázky ohľadom vrátenia tovaru, pokojne nás kontaktuj telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 9:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk
Stiahnúť formulár

Máte otázku k výmene alebo vráteniu tovaru?

    Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
    phone-handsetcross-circle