Dátum zverejnenia: 9 júna, 2021

Plavky RELLECIGA sú dostupné aj v kamenných obchodoch

Od polovice mája nájdete plavky RELLECIGA vo všetkých predajniach BEPON. Konkrétne ide o vybrané dizajny z kolekcií Mallow, Orchid a Pastels, ktoré sme navrhli na Slovensku s dôrazom na ženskosť a vkus našich žien.

Záujem o plavky RELLECIGA stúpa prakticky nepretržite a za posledné roky sa našej značke podarilo expandovať celosvetovo, najmä vďaka predaju cez ecommerce platformy ako Amazon, Ebay a Tmall. Celosvetovo sa darí hlavne globálnym trendovým kolekciám, ktoré sú ,bohužiaľ,  vyrábané prevažne v čiernej alebo bielej farbe. Slovenské zákazníčky sú však odvážnejšie a obľubujú kvetinové vzory, pestrofarebné potlače a sýte farby. Preto už niekoľko rokov navrhujeme a vyrábame limitované (tzv. exkluzívne) kolekcie určené takmer výlučne pre slovenský a český trh.

Plavky RELLECIGA sú známe práve svojou rozmanitosťou farieb a strihov, vďaka ktorým sa dajú medzi sebou kombinovať. Väčšina vrchných aj spodných dielov je navyše prispôsobiteľná viazaním na bokoch, krku, chrbte ale často aj medzi košíkmi. Tieto výhody však najlepšie ocení naša zákazníčka až keď si plavky vyskúša. Taktiež platí, že naživo sú naše plavky ešte krajšie ako na obrázkoch, pretože venujeme extra pozornosť výberu farebných tónov a fixácii farieb.

Spolupráca s Beponom vznikala takmer rok ako prirodzená reakcia oboch spoločností na snahu, o neustále zlepšovanie ponuky pre vlastných zákazníkov. Značka RELLECIGA je dostupná najmä online, avšak dostupnosť v kamenných predajniach a možnosť vidieť či vyskúšať si plavky naživo, bola v minulosti ponúkaná len individuálne, v niekoľkých predajniach, u autorizovaných predajcov značky. Dnes je tomu úplne inak, vďaka najväčšej sieti predajní po celom Slovensku.

Bepon je naopak dlhoročným a veľmi skúseným predajcom rôzneho sortimentu vo vlastných kamenných obchodoch. Potreba osloviť nové zákazníčky priamo súvisela s rozšírením kvalitného, cenovo dostupného a trendového sortimentu, ktorým plavky značky RELLECIGA jednoznačne sú.

Pozývame vás presvedčiť sa osobne, že plavky RELLECIGA sú naživo ešte krajšie a dokonale sadnú postave. Veríme, že nová spolupráca s Beponom vám prinesie nový zážitok z nakupovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle