Dátum zverejnenia: 27 apríla, 2022

Very Peri je farbou roka 2022

 Ako na nás pôsobia farby? 

Spájate si červenú farbu s láskou a modrú s prinášaním pokoja a spomienok z dovolenky pri oceáne? Alebo vám pri pohľade na tieto dve farby prebleskne hlavou úplne iný príbeh?

Jedna vec je istá, ovplyvňujú našu pohodu, pretože ich stotožňujeme s emóciami a skúsenosťami, ktoré zbierame počas celého života. Táto téma trápi vedcov už roky a udomácnila sa ako psychológia farieb, s ktorou sa dennodenne stretávame, počnúc dizajnom, v ktorom sa ladíme náš byt, až po farby dnešného stylingu, ktoré sú úžasným nástrojom na komunikáciu.

Farebné trendy

Farebné trendy na daný rok odzrkadľujú aj pohodu spoločnosti a to, čomu sme čelili.

Inštitút pre farebné trendy Pantone minulý rok vyzdvihol farby Ultimate Grey a Bright Yellow Illuminating, ktoré symbolizujú nádej a prekonávanie ťažkostí, čo dokonale vystihuje emócie počas globálnej pandémie. Tento rok bola Very Peri oslavovaná ako dominantná farba na prehliadkových mólach a v interiérovom dizajne.

Very Peri je fialová s odtieňom modrej, ktorej energiu dodáva trocha červenej. Obklopenie sa touto farbou vám pomôže popustiť uzdu kreativite a prijať novú realitu po návrate z pandémie každodenného života.

Very Peri a plavky

V Rellecige už roky sledujeme farebné trrendy, ktoré potom porovnávame s vašimi preferenciami, čoho konečným výsledkom je kolekcia vyznačujúca sa mimoriadnou sviežosťou farieb a strihov.

Aj v kolekcii 2022 sme boli nšpirovaní trendmi, preto sme siahli po pastelovom odtieni fialovej.

  • Pamätajte, že dôležitým aspektom pri výbere farby plaviek sú: pleť, farba vlasov a preferencie, takže Very Peri bude dokonale kontrastovať s olivovou pokožkou a blond (ale nielen s ňou!).
  • Svetlé plavky vás môžu prinútiť spochybniť o trvanlivosť sýtosti farieb, ale príliš sa tým netrápte. Vďaka technológii fixácie farieb +1, ktorú používame, si môžete užívať plávanie v mori alebo v oceáne bez obáv, že váš outfit rýchlejšie stratí farbu.
  • Trojuholníkové push-up košíčky v kombinácii s brazilkami? Alebo možno bralet a tanga na viazanie? Plavky z kolekcie Pastels môžete skombinovať do akéhokoľvek dua. Všetko závisí od vašej kreativity.

Objavuj celú kolekciu Pastels, kde nájdeš ďalšie krásne pastelové odtiene.

Pre módne inšpirácie sledujte náš Instagram: @relleciga_official

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle