Dátum zverejnenia: 23 júna, 2019

Jednoduchý plavkový trik, vďaka ktorému budete mať bujnejšie poprsie. Vieme ako na to!

Napriek tomu, že sme sa už pred niekoľkými dňami prehupli do druhej polovice prázdnin, leto ešte určite nepovedalo svoje „zbohom“. Preto si myslíme, že je stále vhodný čas na to, aby sme vás zásobovali horúcimi letnými tipmi a trendami. No a dnes bude reč práve o trende, ktorý aktuálne doslova ovládol Instagram. A vy, naše trendy ženy, o ňom, samozrejme, musíte vedieť.

Nebojte sa, tentokrát našťastie nejde o plavkový trend, pod ktorým sa ukrývajú bikiny bizarných tvarov, farieb či materiálov. V podstate totiž ide len o spôsob, akým si plavky oblečiete. A pozor, teraz prichádza to najlepšie – vaše poprsie vďaka nemu bude opticky pôsobiť oveľa plnšie a väčšie. Tak teda – tramtadadáá, povedzte čau hitu tohto leta, ktorý nesie názov Upsidedownbikini, alebo ak chcete – plavky oblečené naopak.

Kto je matkou Upsidedownbikini?

Tento trend zaviedla krásna talianska modelka menom Valentina Fradegrada. Čo je však zaujímavé, podarilo sa jej to úplnou náhodou. Valentina má totiž v obľube svojim dokonalým telom dráždiť na sociálnych sieťach. Keď na Instagram po prvýkrát zavesila fotku, kde má plavky oblečené týmto spôsobom, vraj ani len netušila, čo nastane.

Ženy z celého sveta si jej „vynález“ postupne viac a viac zamilovávali a tie, ktoré mu nepodľahli, ho usilovne kritizovali v komentároch. Napriek tomu, že jedny ho milovali a druhé zatracovali, mali niečo spoločné. Obe skupiny totiž napomohli tomu, že trend Upsidedownbikini obletel pred nedávnom svet rýchlosťou svetla. Valentina nelenila a ako každá šikovná žena situáciu jednoducho využila. Založila dnes už úspešný instagramový profil s názvom upsidedownbikini_official, ktorý združuje fotky z rôznych kútov sveta, označené rovnomenným hashtagom.

Ako na to?

Kúzlom tohto trendu je, že vám k nemu stačia tradičné trojuholníkové bikiny, ktoré nájdete trebárs i v našom Relleciga e-shope. A keď si u nás vyberiete plavky, po akých túžite (o čom nepochybujeme), zostáva vám už len jedna jediná vec – vedieť ako na to. Postup je jednoduchý: šnúrky trojuholníkov, ktoré si bežne viažete okolo krku, tentokrát zatiahnite a uviažte nad prsiami. Trojuholníky roztiahnite a vytvarujte tak, aby zakrývali, alebo aj nezakrývali, vaše poprsie toľko, koľko len vy chcete. Ak by tieto riadky pre vás predsa len zneli zložito, nemajte strach, Valentina je žena nie len zvodná, ale i praktická a tak natočila i šikovné video, v ktorom vám ponúka návod.

Keďže my a aj vy, trendy milujúce ženy milujeme triky, ktoré nám rýchlo, lacno a najmä bezbolestne pomôžu vytvoriť plnšie a bujnejšie poprsie, nemožno sa čudovať, že Upsidedownbikini si stále užívajú neutíchajúcu slávu. Ako vidíte vo Valentíninom videu, tento spôsob nosenia bikín vaše poprsie krásne pritiahne k sebe a dodá im pevný tvar. Netreba však zabúdať na to, že ak chcete tento trik vyskúšať na najbližšej dovolenke, vaše prsia by mali byť prirodzene väčšie. Z tých menších môžu totiž bikiny ľahko spadnúť a vám zostane jediné – namieriť si to na najbližšiu nuda pláž.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle