Dátum zverejnenia: 9 júla, 2019

Trend leta 2019! Vieme, v akých plavkach budeš zaručene IN

Leto je už nejaký ten týždeň oficiálne tu. Naši meteorológovia, určite aj vrátane legendárneho Dr. Iľka, dokonca informovali o tom, že tohtoročný jún bol historicky najteplejším júnom. Ale čo vlastne chceme týmto úvodným drobným meteo mudrovaním  povedať? Čas vypršal! Už nič nemôžeš nechať na náhodu! Dosť bolo odkladania kúpy nových plaviek. Nemusíš sa však báť,  tak ako minulé leto, tak aj teraz tu máš svoj Relleciga blog, prostredníctvom ktorého ti radi poradíme a prinesieme najnovšie trendy. No a nijak inak tomu nebude ani dnes. Pretože my vieme, aké plavky sú hitom tohto leta a nehodláme si to nechať pre seba. Teda, samozrejme, v nasledujúcich riadkoch to pošuškáme do ucha len a len tebe.

Heslo tohto leta: Rozkvitni!

Ak si v predošlé dni aspoň jedným očkom nakukla do obchodných centier, určite si si aj ty všimla tú zvláštnu, dušu objímajúcu skutočnosť – obchody doslova rozkvitli. Je to tak. Hrajú pestrými farbami a pripomínajú nádhernú lúčnu scénu z animovanej verzie rozprávky Alica v krajine zázrakov. Okrem zvieracích vzorov a neónových farieb sú teda veľkým trhákom tohto leta aj kvety a kvetové textúry. Aj z tohto dôvod sme sa preto my, Relleciga tím, rozhodli, vytvoriť pre teba prekvapenie, na ktoré sme naozaj hrdí.

Zoznám sa! Toto sú naše nové kolekcie Rio a Hibiscus

Máme nesmiernu radosť z toho, že po dlhých troch rokoch je to konečne tu. Konečne totiž nastal ten deň, kedy ťa môžeme zoznámiť s našimi novými pestrofarebnými kolekciami Rio a Hibiscus. Pri ich tvorbe sme si dali záležať, a preto sme sa spojili s talentovanými grafickými dizajnérkami z ďalekého Nemecka a Nového Zélandu. Od okamihu, kedy nám po prvýkrát skrsla v hlavách myšlienka vytvorenia nových kolekcií, sme si boli istí jednou vecou – pôjde o niečo, čím chceme potešiť naše fanúšičky a zákazníčky zo Slovenska a Česka. Preto sú kolekcie Rio a Hibiscus vyrobené iba v limitovanom množstve a sú určené hlavne pre slovenský a český trh.

Hibiscus kolekcia

Táto kvetovaná kolekcia je vyrobená klasickou sieťotlačou zo siedmych vrstiev. Farby sme testovali niekoľko týždňov, a to z jediného dôvodu – aby boli trvácne a kvalitné. Pre túto kolekciu sme vybrali strihy z predošlých kolekcií, ktoré ste si obľúbili najviac. Keďže sme chceli, aby si na svoje prišla naozaj každá žena, vrchné diely nájdeš v našom e-shope až v 12 prevedeniach. Nezabudli sme zakomponovať ani najnovšie strihy crop-top s čipkou či bralet. Pri spodných dieloch na teba zase čaká až 8 rôznych strihov. No a hlavu v smútku nemusíš mať, ani keď ťa pánbožko obdaroval bujnejším poprsím a vo väčšine obchodov nezoženieš svoju veľkosť. My sme totiž vrchné diely vyrobili až do veľkosti XL.

Rio kolekcia

Naša druhá kvetovaná kolekcia, ktorú ti chceme predstaviť, je o niečo málo drahšia ako Hibiscus. To však z toho dôvodu, že pri výrobe kolekcie Rio sme museli použiť digitálnu potlač, kvôli 12 vrstvám farebných obrazcov. Ponuka strihov je opäť veľmi pestrá a určite poteší každý typ postavy. Pri voľbe vrchného dielu máš na výber až z 13 prevedení, pri spodnom diele z 9 rôznych strihov. Ak potrebuješ vytvarovať postavu a skryť boky, v eshope na teba čaká obľúbený spodný diel s vysokým pásom. A ak si odvážna a nebojíš sa prilákať pozornosť mužov, siahni po tango nohavičkách či spodnom diele s kamienkami a zlatou retiazkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle