Dátum zverejnenia: 1 júna, 2020

Rúško nie je hanba: Povýšte ho na módny doplnok!

Časy sa menia a situácia si vyžaduje jasné pravidlá. Kým pred pár mesiacmi sme sa s rúškom stretli nanajvýš v nemocnici, dnes je nevyhnutnou súčasťou našich životov. Dajte mu šancu napriek všetkým obmedzeniam zažiariť!

Zakryť nos aj ústa!

Žijeme zvláštnu dobu, na ktorú budeme bez pochýb ešte veľmi dlho spomínať. Rúška, respirátory či ochranné rukavice nás sprevádzajú kedykoľvek počas dňa a zdá sa, že sa ich len tak ľahko nezbavíme. Zdravie je na prvom mieste, preto nezáleží, aké rúška používate, ale na tom, ako s nimi manipulujete. Za každých okolností by malo zakrývať nos aj ústa, tie chirurgické patria po použití do koša, látkové do práčky, ktorá ich pripraví na ďalšie použitie.

Na každý deň iné?

A prečo nie! Ak patríte ku skupine ľudí, ktorí sa „rúškovej móde“ postavili čelom a vytiahli zo skrine šijací stroj, tlieskame! Rúško nie je hanba a pri troche fantázie ho raz dva dokážete povýšiť na módny doplnok. Do práce neutrálne, cez víkend farebné a k letným šatám z rovnakej látky? Časom tak môžete mať zbierku rúšok, z ktorých si budete pred odchodom z domu vyberať rovnako, ako v prípade kabeliek a topánok.

https://www.relleciga.sk/ruska-tvarove-masky

Prezradí vašu náladu

Zakrýva polovicu tváre a hoci si hlbšie pozeráme pri stretnutí do očí, neverbelná komunikácia je podstatne obmedzená. Skúste rúškom „demonštrovať“ nielen náladu a emócie, ktoré prežívate ale aj vkus, ktorý máte. Siahnite po veselej potlači, látkach s logom či jasným odkazom. Neutrálne rúška ozdobte brošňou, vyšite si na meno a pokojne aj úsmev.

A hoci sa kreativite medze nekladú, nezabudnite na to, že dizajn je až na druhom mieste. V prvom rade by malo vaše hravé, štýlové či nápadito ozdobené rúško spĺňať všetky hygienické kritériá.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle