Dátum zverejnenia: 30 júna, 2020

Plavky s vysokým pásom sú hit. Akej postave pristanú ?

Vysoký pás je trendy! Po legínach a džínsoch sa do hľadáčika módnych influenceriek dostali aj plavky s vysokým pásom. Akej postave pristanú najviac?

Plavky s vysokým pásom najviac pristanú ženám s postavou typu hruška a jablko

Klasické bikiny nie sú príliš lichotivé pre ženy, ktoré majú plné tvary, široké boky alebo bruško. Úzko strihané boky a nízky pás nohavičiek odhaľujú každý “špečík” a priťahujú nechcenú pozornosť. Plavky s vysokým pásom naopak privolajú lichôtky a dobrý pocit. Schovajú nedostatky a vytvarujú krivky, ktoré obdivujú muži aj ženy.

Ako spoznáte, či máte postavu typu jablko alebo hruška?

  • Jablko – Nemáte pas. Cez bruško ste rovnako alebo viac široká ako v ramenách a v bokoch. Trápia vás kilečká na brušku alebo máte bruško vypuklé (melónovité). Vašou prednosťou sú ale dlhé nohy a pekný zadok.
  • Hruška – V páse ste užšia ako v ramenách a boky máte širšie ako ramená. Trápia vás “madlá lásky” (boky) a väčší zadoček. Pýšite sa ale štíhlym pásom. Vedeli ste, že podľa eposu Ílias a Odyssea mala práve krásna Helena Trójska postavu hrušky?

Hanbíte sa za svoje boky? Možno len neviete, ako ich nosiť. Vezmite si príklad s Jennifer Lopez, Beyoncé alebo Jennifer Love Hewitt.

Ako nosiť plavky s vysokým pásom

Džínsy, legíny aj plavky s vysokým pásom si môže dovoliť každá. Len je potrebné vedieť, ako ich správne nosiť:

Pokiaľ máte postavu presýpacích hodín (úzky pás, ramená a boky rovnako široké), môžete si dovoliť všetky strihy aj farby. Vyskúšajte rikini – plavky, ktoré môžete nosiť na šesť rôznych spôsobov. Majú rafinovane odnímateľný pás, ktorý z jednodielnych plaviek robí dvojdielne. Pásik potom môžete nosiť ako čelenku, náramok, zapliesť do vlasov alebo nosiť okolo členku …

https://www.relleciga.sk/rikini

Máte skôr chlapčenskú postavu? Chýbajú vám prsia aj zadok? Vyberajte jednoduchý spodný diel plaviek a horný s romantickým alebo zdobeným vrchným dielom (ak máte vypracovanú postavu, vyberajte miesto romantického strihu športový). Skvele vám padne vrchný diel z kolekcie RIO. Vyhnite sa nohavičkám s riasením na boku, budú na vás vyzerať ako plienky.

Bruško sa v malých nohavičkách zle schováva. Ale ako sme písali na začiatku, postave typu jablko nohavičky s vysokým pásom pristanú. Bruško a boky nohavičky schovajú a stiahnu, ak sú vysoko vykrojené opticky predĺžia nohy. Spodný diel plaviek si vyberte v tlmených farbách, vrchný diel by mal byť svetlý, farebný alebo zdobený, aby odpútal pozornosť od spodnej časti tela.

“Boky jako skříně “, spieva Ewa Farná. A my tlieskame pesničke aj vašim krivkám. Postave typu hruška plavky s vysokým pásom stiahnu boky, schovajú bruško, vytvarujú pevnú siluetu, opticky predĺžia nohy a ponúknu skvelú príležitosť odviazať sa vo výbere vrchného dielu. Ten by mal byť výrazný – so vzorom, volánikmi, čipkami, push-up efektom alebo s prekríženými šnúrkami. Budete vyzerať ako bohyňa!

Plavkové legíny stiahnu boky, zadok, stehná a schovajú celulitídu

Na prvý pohľad vás možno ani nenapadne, že sa pozeráte na plavky. Plavkové legíny ale neuniknú pozornosti žiadnej športovkyne ale ani tej, ktorú trápi až moc “materiálu” na bokoch, zadočku a stehnách. Pri športe ponúkajú bezpečie pred nechceným stiahnutím spodného dielu. Bez starostí môžete skákať do vody, hrať volejbal, surfovať a podnikať ďalšie dobrodružstvo. Plavkové legíny ženám plnších tvarov dovoľujú skvelý pocit v tom, že stiahnu vankúšiky tuku a zakryjú celulitídu. Pastelové farby, ktoré sme pre kolekciu plavkových legín vybrali, dovoľujú kombináciu s rôznymi strihmi horného dielu plaviek. Vyzerajú skvele aj ku krátko stihanému tričku.

Plavky s vysokým pásom sú oslavou ženských kriviek. Môže si ich dovoliť teda každá žena, ktorá je pyšná na svoje telo. Relleciga vám ponúka športové, romantické aj trendy strihy, v ktorých sa budete cítiť skvele.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle