Dátum zverejnenia: 17 januára, 2018

Nechtové trendy : Čo bude out a čo in?

Snáď každá žena vstupuje do nového roka s novými predsavzatiami. Vravíme si: „Začnem chodiť do fitka, budem zdravšie jesť, prestanem fajčiť…“. Zoznam toho, čo chceme zmeniť, častokrát nemá konca. Čo keby sme tento rok doňho prihodili aj vetičku „Budem sa starať o svoje nechty“ ? Nie nadarmo sa totiž vraví, že upravená manikúra je vizitkou každej ženy. A aby sme vám cestu za vašimi krásnymi nechtami uľahčili, prinášame vám horúce nechtové trendy .

Farba roka 

Minuloročnú zelenkavú pomaly, ale isto vystriedala farba s názvom „Ultra Violet“, aby sme boli presní a najmä slovenskí – ultra fialová s modrým podtónom. Ako farbu roka ju stanovil hlavný inštitút Pantone. Ak teda nemáte rady prílišné striedanie farieb, ktoré úzko súvisí s ročnými obdobiami , vedzte, že tento rok fialovou na svojich nechtoch určite nič nepokazíte.

Označkujte sa – logá na nechtoch

O tomto nechtovom trende ste možno čítali už minulý rok. Pravda je taká, že podľa svetových beauty magazínov, sa trend „logá na nechtoch“ udrží a bude prevládať. Či chceme a či nechceme, značky totiž momentálne vládu svetu a v celebritných kuloároch je tento trend vnímaný ako skvelý a nápaditý spôsob, ako okoliu ukázať svoju lásku k danej značke. Hor sa teda s Rellecigou na nechty!

Klasická a osvedčená červená

Červená je jednoducho nadčasovou farbou a vždy bude mať svoje stále a čestné miesto medzi nechtovými trendami. Je sexy, vášnivá, energická a zároveň elegantná. Preto nie je prekvapením, že sa červená hrdo týči v kategórii „nechtové trendy .“ Isto s nami budete súhlasiť, že na farbu krvavo červeného vína sa môžete vždy spoľahnúť, pretože sa jednoducho kombinuje s akýmkoľvek, či už každodenným alebo spoločenským, outfitom. Milujeme červenú!

Shimmer, glitter – trblietky sú späť!

Ak si predstavíte lak na nechty s drobnými striebornými či farebnými trblietkami, zrejme sa ocitnete späť v časoch Spice Girls a zaspievate si „If you wanna be my lover, you gotta get with my friends“.  Avšak Kim Truong, dvorná manikérka žien z rodu Kardashian tvrdí, že tento jagavý nechtový trend vstal z mŕtvych a oficiálne patrí k tým najhorúcejším. Či už pôjdete na letnú párty či silvestrovskú oslavu, nič podľa nej nedodá vašim nechtom nový rozmer lepšie ako shimmer a glitter. 

Nude & Neutral & Minimalism

Je na vás predchádzajúci trend shimmer a glitter príliš prečačkaný a radšej sa držíte starého známeho „menej je viac“? Potešíme vás. Ak inklinujete k minimalizmu, tento rok si prídete na svoje. Na scénu sa totiž opäť vrátila francúzska manikútra a telové, prípadne jemné pastelové odtiene. Práve takzvaná „nude“ farba je podľa Toma Bachika, nechtového dizajnéra, ktorý spolupracuje napríklad s Jennifer Lopez či Selenou Gomez tým, čo dokonale nechá vyniknúť váš jemný, ženský vzhľad

Prirodzené, nahé nechty s čiernymi pásikmi

Posledným nechtovým trendom pre tento rok, ktorý nás zaujal, sú čierne pásiky v kombinácii s prirodzenými, čírymi nechtami. Tento štýl sa za veľkou mlákou stáva rovnako obľúbeným ako francúzska manikúra. Stačí, ak na nechty nanesiete priesvitný lak a ďalej všetko necháte na svoju kreativitu. Tenkým čiernym pásikom môžete ozdobiť všetky nechty alebo trebárs len prstenník. Rovnako je na vás, či sa rozhodnete pre jeden alebo dva pásiky, tenké alebo hrubé. Fantázii sa predsa medze nekladú. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle