Dátum zverejnenia: 18 októbra, 2023

Mix & Match – ktoré kolekcie sa k sebe hodia a ako ich zladiť?

Každá z nás sníva o tom, že jej plavky dokonale zvýraznia jej prednosti a nenápadne zakryjú drobné nedostatky. Ťažko sa nám vyberá tento jeden set, keď sa nás výrobca snaží obmedzovať na veľkosti S, M, L alebo XL.

Naše telo je rozdelené do 5 telesných typov: jablko (postava O), hruška (postava A), presýpacie hodiny (postava X), obdĺžnik (postava H) a pohár (postava Y). Často je ťažké nájsť plavky ktoré budú spĺňať všetky naše požiadavky, pretože každá z nás má úplne inú postavu. Koľké z nás roky zápasia s tým, že ich plavky majú napríklad krásnu farbu, ale zle sedia, alebo naopak, sedia skvele, no nesedí nám farba či vzor…

S tým je koniec! Relleciga sa riadi princípom MIX&MATCH,čo znamená, že kombinujete rôzne strihy, farby a kolekcie, vytvárate dokonale zladený komplet plaviek a zároveň objavujte svoju originalitu!

Skontrolujte, aké farby vám pristanú!

Najprv si skúsme určiť tón pleti, vďaka čomu budete vedieť pochopiť, aké farby najlepšie zvýraznia vašu prirodzenú krásu, farbu pleti, vlasov a očí.

Čo je PODTÓN? Ide o farbu pod viditeľným povrchom pokožky, ktorá ovplyvňuje jej celkový tón. Ak ju chcete určiť, držte ruku na prirodzenom slnečnom svetle a pozerajte sa na žily na zápästí. Ak sú zelenkavej farby – váš podtón je teplý. Ak spadnú do modrej alebo fialovej – váš podtón je chladný. Ak je však ťažké rozlíšiť, pretože žily sú medzi zelenou a modrou, máte neutrálny podtón.

S teplým podtónom stojí za výber farieb z teplej palety, ako sú: oranžová, červená, žltá, ružová. Krásne budú vyzerať aj farby zeme: hnedá, zemitá zelená, zlatá, medená. Tento tón pleti majú hviezdy ako Gigi Hadid, Blake Lively a Zendaya. Ak uprednostňujete teplé tóny, rada plaviek Relleciga vám dokonale padne vhod spojením hnedej kolekcie RELLECIGA so zvieracou kolekciou ANIMAL.

Máme široký výber metalických hnedých bikín, ktoré sa budú na slnečných lúčoch nádherne trblietať a zvýrazniť teplú farbu pleti. Výberom spodku alebo vrchu z kolekcie ANIMAL docielime vyváženie farieb a zároveň originálny set, ktorý nám dodá neskutočnú dávku ženskosti, sebavedomia a charakteru! Spolu s dokonalým opaľovacím olejom, ktorý posilní a udrží naše opálenie, sa vás na tento set určite bude pýtať veľa vašich kamošiek.

So studenými tónmi pleti budú najlepšie fungovať všetky morské a mrazivé farby, pretože vyzdvihnú škandinávsku jemnosť, sviežosť a prirodzenú žiaru! Modrá, fialová a pastelové farby ako ružová a levanduľa budú v tejto sezóne must have. Tento tón pleti majú hviezdy ako Nicole Kidman, Cate Blanchett a Scarlet Johanson.

Dokonalou kombináciou pre ľudí s chladnými tónmi pleti bude najpredávanejšia kolekcia SPLASH, v ktorej je farebné usporiadanie odlišné a jedinečné, čím sa každá položka od seba odlišuje. Skvele sa hodí k farbám kolekcie PASTELS, v ktorých dominuje svetloružová, neobyčajná levanduľa a božská modrá. Zmiešaním týchto kapsúl získame krásne morské duo, ktoré vyrovná tón pleti a pomôže eliminovať nežiaduce tóny pleti, ako je začervenanie. Použitím jemných pastelov vytvoríte dojem zdravej a rovnomernej pleti.

Ak máte neutrálny typ pleti, máte šťastie! Ľudia s týmto podtónom môžu miešať koľko chcú a byť farební bez hraníc. Vo vašom prípade sa dá nosiť takmer akákoľvek farba, aj keď najlepšie tu budú pôsobiť stredné a tlmené farby. Tu sa môžeme inšpirovať farebnými kombináciami, ktoré používajú hviezdy ako Selena Gomez, Angelina Jolie či Julia Roberts.

Pre tých odvážnejších bude skvelou voľbou kolekcia JUNGLE spojená s kolekciou NEON a odporúčame najmä neónovo zelenú farbu. Táto kombinácia dodá trochu exotiky a zvýrazní vašu postavu a opálenie. Tropický vzor z kolekcie JUNGLE určite upúta pozornosť a v kombinácii s neónovým topom či spodkom sa naša pokožka rozžiari, dodá kontrast a sebavedomie.

Pre fanúšikov tlmených neutrálnych dvojíc odporúčame kolekciu PASTELS v kombinácii s kapsulou MALLOW. Pastelová potlač s ružovými kvetmi je nielen roztomilá, ale dodá vášmu plážovému outfitu aj jemnosť. V kombinácii s pastelovým vrchom alebo spodkom v jednotnom odtieni z neho bude vyžarovať letná jemnosť a ženskosť. Ide o perfektnú voľbu pre tých, ktorí oceňujú jemné vzory a zároveň chcú zažiariť na pláži jedinečným, no decentným spôsobom.

Vyberte si strih, ktorý sa hodí k vašej postave!

Svoj podtón už poznáme, takže teraz poďme nájsť pre nás ideálny strih. Výber správneho typu nohavičiek pre rôzne typy postavy môže pomôcť zdôrazniť prednosti postavy a zabezpečiť pohodlie pri nosení.

Už viete, že v našom obchode môžete ľubovoľne kombinovať veľkosti bikínových vrchov a spodkov. Nižšie nájdete tipy, ako si vybrať nohavičky pre konkrétne typy postavy a ako si vybrať správny typ podprsenky pre vaše poprsie.

Postava jablka (typ O):

Pre postavu v tvare jablka s plnším bruškom a menšími bokmi budú tou najlepšou voľbou nohavičky s vysokým pásom. Pomôžu zakryť bruško a dodajú postave proporcie.

Postava hrušky (typ A):

Pre postavu typu hruška, s plnšími bokmi a užším topom budú ideálne nohavičky s nižším pásom a širokými bokmi. Nohavičky so širokými bokmi vyrovnávajú proporcie a zdôrazňujú pás. Môžeme si vybrať nohavičky naviazanie, nízky strih, zaviazané tangá alebo brazílske.

Postava presýpacích hodín (typ X):

Ľudia s postavou presýpacích hodín, s dobre proporčným pásom a bokmi môžu nosiť rôzne druhy nohavičiek, no nohavičky v strede pása často vyzerajú najlepšie. Tu si môžeme vybrať napríklad klasické brazílske plavky, tangá s vysokým pásom alebo brazílske plavky s vysokým pásom. Stojí za to vybrať nohavičky, ktoré zdôrazňujú pás.

Obdľžniková postava (typ H):

Pre obdĺžnikovú postavu s rovnakou šírkou bokov a poprsia budú najvhodnejšie nohavičky so stredným alebo nižším pásom. Nohavičky so stredne vysokým pásom pomôžu vytvoriť ilúziu úzkeho pásu zvýraznením bokov. Vyhnite sa príliš nízkym nohavičkám, ktoré môžu spôsobiť, že vaša postava bude menej výrazná.

Postava pohára (typ Y):

Ľudia s tvarom vínového pohára, s plnším poprsím a užším pásom by si mali zvoliť top, ktorý poskytuje prsiam dostatočnú oporu. Brazílske nohavičky s vysokým pásom upútajú pozornosť na váš pás. Vyhnite sa nohavičkám s nízkym sedom, ktoré môžu zdôrazniť vaše bruško.

Tak čo si vyberiete?

Svoj typ postavy a podtóny už poznáme, teraz si už len stačí vybrať náš nový dokonalý set!

Nezabúdajme však, že sa môžeme cítiť dobre vo farbách z iných skupín a farby a vzory, ktoré navrhujeme, sa vám nemusia páčiť. Najdôležitejšie pri mixovaní sú vaše preferencie a to, aby ste sa v tom, čo máte na sebe, cítili skvele.

Naša pohoda a pocit sebavedomia sú na prvom mieste! Pointou MIX&MATCH je, že sa konečne môžeme vymaniť z veľkostnej schémy a nedostatku výberu. Toto je čas na nekonečný výber farieb a vzorov v perfektnom strihu a veľkostí, ktoré zvýraznia všetko, čo je pre nás dôležité.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle