Dátum zverejnenia: 12 apríla, 2018

Kolekcia svadobných plaviek RELLECIGA® Ceremony debutovala na Bratislavských módnych dňoch

Nežné, zvodné a sexi. Také sú naše plavky z kolekcie Relleciga Ceremony, ktorá bola inšpirovaná najkrajším dňom v živote ženy – svadbou. Svadobná kolekcia plaviek svojou premiérou vyrazila dych všetkým, ktorí sa prišli pozrieť na Bratislavské módne dni. Naše nádherné “nevesty” predviedli na móle jedinečné dizajny, ktoré sú skutočným skvostom medzi plavkami.

Trinásty ročník Bratislavských módných dní sme okorenili našou špeciálnou kolekciou Relleciga Ceremony, ktorú predvádzali slovenské modelky zvučných mien na čele s riaditeľkou Miss Slovensko Karolínou Chomistekovou. Medzi nevestami nechýbala napríklad bývalá Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, prvá Vicemiss Universe 2016 Karolína Miková či Lucia Mokráňová. Špeciálnym výberom modeliek sme ukázali, že naše plavky sadnú na každú postavu ako uliate.

Naše dievčatá vytvorili svojim vystúpením neskutočnú atmosféru, na ktorú návštevníci prehliadky len tak nezabudnú. Vďaka zmyselnej hravosti plavkových outfitov, ktoré boli podčiarknuté tajomnou romantickou hudbou, sme dosiahli nečakaný moment prekvapenia.

Biela metalická látka spojená s jemnou čipkou, nežnými volánmi či kvetinkami pripomína jemnosť a krásu nevesty, ktorá sa v mene lásky stáva manželkou svojho vyvoleného.

Obľúbené klasické trojuholníkové bikiny sme doplnili o nové, moderné dizajny. Čipkované bralety, bandeau s volánmi či nohavičky s vysokým pásom sú hitom tejto sezóny. Staviť však môžete aj na luxusné monokiny, ktorými zaujmete na prvý pohľad.

“Túto kolekciu sme pripravovali v priebehu posledných 3 rokov a obsahuje viac ako 20 dizajnov. Kolekciu svadobných plaviek Ceremony sme vytvorili hlavne z dôrazom na pohodlnosť a strihovú rozmanitosť. Biele plavky nemusia byť nudné, keď sa skombinujú so správnymi doplnkami.”

Pozrite sa na našu tohtoročnú prehliadku našich plaviek na jarnej časti Bratislavských módnych dní:

Celkovým stajlingom sme ukázali, že aj nežnosť môže byť sexi. Romantické vlny dokonale zvýraznili jemnosť kolekcie, ktorú sme doplnili výraznými šperkami, tradičnými závojmi či svadobnými kyticami zo živých ruží. Podväzkové pásy, samodržiace pančuchy či moderné chokery zas zvýraznili ladné krivky.

“Každá nevesta cíti počas svadobného dňa výnimočne najmä kvôli krásnym bielym šatám. Náš zámer bol vytvoriť podobne krásne plavky, v ktorých sa bude cítiť výnimočne aj napríklad počas svadobnej cesty.” hovorí riaditeľ značky RELLECIGA, Marián Glett.

Kolekcia svadobných plaviek Relleciga Ceremony je oslavou ženskosti, krásy a tajomnej intimity. Každá žena sa môže stať krásnou “nevestou” a vďaka našim plavkám teraz dokonca kedykoľvek, či už na dovolenke, kde môžu prebehnúť napríklad zásnuby alebo počas svadobnej cesty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle