Dátum zverejnenia: 18 decembra, 2017

Kde kúpiť najkrajšie plavky? 5 dôvodov, prečo sa nebáť nášho e-shopu

Podíďte k oknu a zahlaďte sa von. Čo vidíte? Sú len dve možnosti: Vonku vládne pani Zima a miesto, kde sa práve nachádzate, je ukryté pod snežnou perinou. A tá druha možnosť, dažďom zmáčané ulice len ťažko vidíte cez hustú hmlu. To je tá menej príjemná možnosť.

Či už ste sa stotožnili s prvou alebo s druhu možnosťou, v oboch prípadoch sa často stáva, že najradšej zo všetkého by ste si zbalili kufre a vypadli niekam k moru, trebárs na Kubu alebo na wellnessK tomu však potrebujete plavky, no tie, ktoré síce na vás v lete vyzerali fantasticky, sa dnešného dňa nedožili. A tak si zrejme kladiete otázku: „Kde kúpiť plavky teraz v zime?“ Akoby vám na Kube povedali: „Hola!“ Ste totiž na správnom mieste. Presvedčíme vás o tom nasledujúcimi 5 dôvodmi:

1. Ak neprídete vy do Relleciga, príde Relleciga k vám

Čo chceme týmto príslovím povedať? Ak práve nemáte čas, zastaviť sa v jednej z našich predajní, vo dne i v noci je vám kompletná ponuka plaviek k dispozícii na našom e-shope. Nezáleží na tom, či je práve horúce leto alebo naopak sychravá zima. Cez e-shop si môžete kúpiť plavky aj mimo sezóny.

Zdroj: www.relleciga.sk

2. Vráťte alebo vymeňte až do 14 dní

Plavky, ktoré vám prišli, vám nesedia, pretože šlo o darček od frajera, ktorý vaše proporcie zrejme nemá úplne v oku? Alebo ste si nakoniec rozmysleli, že namiesto plaviek bez Push Up efektu, chcete radšej tie so Super Push Up efektom? Nevadí! Na vrátenie či vymenenie máte až 14 dní. A my už tušíme, kto bude novou slovenskou Pamelou 😉

3. Ani sa nenazdáte a máte ich doma! Aj keď nie ste zo Slovenska

Dovolenka za rohom a vy ešte stále nemáte svoje vysnené plavky? Žiaden problém! Ak si ich objednáte z nášho e-shopu, doma ich budete stískať v rúčkach už do 48 hodín. Pre nás nie je prekážkou, ani ak ste od nás na míle ďaleko. Ako sa hovorí „Láska hory prenáša.“ Doručíme vám ich aj na kraj sveta a to do niekoľkých dní.

4. Ženská krása má mnoho podôb – od XS, až po XL

Nízka, vysoká, štíhla, kyprejšia. Každá žena je iná, každá žena je jedinečná, každá žena je krásna! Za tým si stojíme a tým sa i riadime. Dôkazom toho je fakt, že na našom e-shope kúpite plavky od XS až po XL. A keďže si zároveň uvedomujeme, že nie každá žena ma miery anjelikov značky Victoria’s Secret, kombinácia rozdielnej veľkostí spodného a vrchného dielu je u nás samozrejmosťou.

Zdroj: https://www.instagram.com/kuruczklaudia/ | https://www.instagram.com/janahrmi/

5. Muži nezvládnu výber plaviek? Hlúposť a mýtus!

Ak na náš e-shop zavítajú odvážni muži, ktorí sa rozhodli, potešiť priateľku novými plavkami, možno ich naša široká ponuka, plná rôznych strihov a pestrých farieb, spočiatku vyľaká. Akoby sme videli strach v tých ich zmätených očiach. Páni, pokoj. Mysleli sme aj na túto situáciu. Radi vám pomôžeme pri výbere veľkostí a odpovieme vám na všetky vaše otázky. Telefonicky, mailom alebo aj cez Facebook správy, no nemáme problém ani s telegramom či poštovým holubom. Nebudeme vás trápiť ani darčekovým balením. Relleciga plavky k vám docestujú v luxusnom balení. Pre potešenie vašej polovičky urobíme jednoducho všetko, čo je v našich silách.

Ak si nabudúce položíte otázku „Kde kúpiť plavky v tomto nečase?“, možno vďaka týmto riadkom budete vedieť, že náš e-shop je tým pravým miestom. A možno vďaka týmto riadkom už teraz viete, že Relleciga sú exkluzívne plavky pre výnimočnú ženu. Adios! Vidíme sa na exotickej, slnkom zaliatej Kube alebo v teplúčkom, bylinkami rozvoniavajúcom wellnesse.   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle