Dátum zverejnenia: 14 februára, 2018

Kam vziať svoju lásku na Valentína? Prinášame ti 5 netradičných, romantických tipov.

V kalendári svieti dátum 14. február. Okrem toho, že dnes oslavuje narodeniny slovenský hokejista Marián Gáborík, to znamená najmä to, že je deň svätého Valentína. Všetci veľmi dobre vieme, že tento deň patrí zaľúbeným a stále radšej ho oslavujeme i my Slováci. Aktuálne štatistiky dokonca tvrdia, že ide konkrétne o 73 % Slovákov. 

Dosť bolo však mudrovania. Dnešný blog má totiž jedno dôležité poslanie – poradiť utrápeným mužom! Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že pri výbere správneho darčeka sa poriadne zapotia najmä oni. Milí páni, nezúfajte, nenecháme vás v štichu. Prinášame vám týchto 5 skvelých tipov na netradičné romantické rande. Nechceme predsa, aby sa vaša milovaná polovička tvárila takto.. 

1. Zvieratká

Čo, okrem nákupov a romantických filmov, milujú ženy? No predsa zvieratká. Vezmi svoju drahú napríklad na návštevu do oázy sibírskeho tigra pri Senci. Môžete im priniesť mäsko a dostať sa do ich bezprostrednej blízkosti. Alebo čo tak romantická jazda na koni, či venčenie psíkov z útulku? Ak takto príjemne strávený deň zakončíš chutnou večerou, valentínsky úspech máš isto zaručený.

2. Súkromný wellness

Tvoja polovička nemá vzťah k zvieratám? Nevadí. Dopraj jej na Valentína zaslúžený oddych! Odporúčame ti pri výbere wellness balíku staviť na súkromný. Jednoducho, vôkol vás nebude nikto, len omamná vôňa byliniek, sviečky, fľaša šampusu, TY a ONA. Dokonalá predstava, však? Čerešničkou na torte bude, ak ju k tomu všetkému prekvapíš aj darčekom v podobe sexy plaviek z nášho e-shopu.

3. Atypická večera – pripravte si sami

Mnoho reštaurácií už v súčasnosti okrem tradičného valentínskeho menu ponúka napríklad i možnosť zúčastniť sa originálneho kurzu výroby sushi. Samozrejme, svoje kulinárske veľdielo si po dokončení môžete vychutnať priamo v reštaurácii, alebo si ho nechať zabaliť a vziať so sebou domov. Ak neholdujete tomuto tradičnému japonskému jedlu, možno vás osloví naopak niečo pravé, slovenské – rýchly kurz výroby zázrivských korbáčikov, ktoré môžeš so svojou láskou, samozrejme, na záver všetky zjesť. Romantika ako v legendárnej rozprávke Lady a Trump, no nie?

4. Miesta, na ktoré je vstup zakázaný

Mnohí muži tomu nechcú veriť, no na to, aby si svoju lásku na Valentína prekvapil, nemusíš prosiť kamoša o pôžičku. Stačí, ak využiješ svoje známosti. Máš sestru, ktorá ťa vie dostať do zákulisia divadla? Máš otca, z ktorého kancelárie je krásny výhľad na mesto? Alebo máš mamu, ktorá pracuje vo fabrike na bonbóny? No tak vidíš, stačí trochu popremýšľať. Dožič svojej milovanej pocit výnimočnosti, vezmi ju na výnimočné miesto, na miesto, kam sa len tak hocikto nedostane.

5. Prechádzka parkom s BONUSOM na záver

Možno máš pocit, že prechádzka parkom nie je ničím výnimočná a svoju polovičku ňou na Valentína určite neohúriš. My však máme pre teba pár tipov, ako túto bežnú činnosť povýšiť na jeden nezabudnuteľný romantický okamih. Poďme na to pekne poporiadku. Zbaľ deky, do termosky priprav horúce varené vínko, čaj či čokoládu a nezabudni vziať aj niečo drobné pod zub. Usaďte sa na opustenú lavičku pri rieke a romantika hodná oscarového filmu je na svete! Keď už tvoja milovaná bude mať pocit, že tento moment nemôže byť krajším, vytiahneš z rukávu posledný tromf – zasaďte si spoločný strom, ku ktorému sa môžete rok čo rok vracať. Jestvuje dokonalejší symbol vašej nehynúcej lásky? Podľa nás nie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle