Dátum zverejnenia: 20 júla, 2023

Festival Krásy 2023 – Relleciga je partnerom Miss Supranational, Mister Supranational a Miss Poľska!

Beauty Festival sa konal 14. – 16. júla 2023. Do Nowy Sącz prišli zabojovať o tituly Miss Poľsko, Miss Supranational a Mister Supranational tie najkrajšie tváre z Poľska a celého sveta.

Prvýkrát v histórii predstavila Relleciga svoje najnovšie kolekcie plaviek na kandidátkach. Ste zvedaví, ako vyzerali tieto tri dni plné vzrušujúcich zážitkov? Pozrite si nižšie!

Miss Supranational 

O korunku Miss Supranational 2023 bojovalo 65 kandidátok z celého sveta. Poľsko reprezentovala Miss Poľska 2022 – Aleksandra Klepaczka.

Na pódiu sme mohli obdivovať výkony Shontelle, Sara James Gromee a Sara Chmiel. Účastníčky Miss Supranational sa objavili na krásnych modeloch oblečenia a v neónovo zelených plavkách Relleciga z kolekcie Neon v kombinácii s tunikou broskyňovej farby.

Všetky kandidátky vyzerali krásne, no titul Miss Supranational 2023 mohla získať len jedna z nich. Výsledky boli nasledovné:

IV. Vicemiss získala Ngan Dang Thanh z Vietnamu
III. Vicemiss : Emma Rose Collingridge z Veľkej Británie
II. Vicemiss : Sancler Frantz z Brazílie
I. Vicemiss : Pauline Amelinckx z Filipín
Titul Miss Supranational 2023 získala Andrea Aguilera z Ekvádoru. Gratulujeme!

Gala Miss Supranational spolu s prehliadkou plaviek Relleciga si môžete pozrieť tu.

Miss Polski 

O titul najkrajšej Poľky bojovalo 32 kandidátok. Prestížne gala vysielala naživo televízia Polsat. Hostiteľmi podujatia boli Ilona Krawczyńska, Paulina Sykut-Jeżyna a Krzysztof Ibisz. Na pódiu vystúpili Blanka, Kasia Moś a Filip Lato.

Na plavkovú prehliadku sme pre vás pripravili ružové a oranžové plavky z kolekcie Neon. Celok dopĺňala dlhá viazaná spodnička v rovnakej farbe.

Výsledky súťaže Miss Poľsko 2023 boli nasledovné:

IV. Vicemiss: Martyna Ruranska (Dolní Slezsko)
III. Vicemiss : Patrycja Jarocka (Lublinské vojvodstvo)
II. Vicemiss : Dominika Staniaszek (Mazovské vojvodstvo)
I. Vicemiss : Julia Marcinkowska (Veľkopoľské vojvodstvo)
Miss Poľska 2023 sa stala Angelika Jurkowianiec z Opolského vojvodstva!

Angelika pochádza z Namysłówa, študuje lekársku analytiku a pracuje na zubnej klinike a v budúcnosti sa chce stať špecialistkou marketingu a projektového manažmentu v módnom priemysle.

Mister Supranational

Tento rok sme sa stali aj partnerom najkrajšieho muža – Mister Supranational 2023! O korunku bojovalo 35 reprezentantov z celého sveta. Poľsko zastupovalo Daniel Tracz – účastník šiesteho ročníka programu “Top Model”.

Kandidáti sa predstavili v kráľovsky modrých pánskych plavkách Relleciga.

Hostiteľmi večera boli: Jo Ann Strauss a Martin Fitch. Tohtoročné voľby Mister Supranational poctili svojimi vystúpeniami také hviezdy ako: Daria Marx, Monika Lewczuk, Effy a Mattia Rosiński s kapelou BEMY. V porote súťaže zasadli: Luis Galvez Blanco – Mister Supranational 2022, Marcelina Zawadzka, speváčka Shontelle, Srinidhi Ramesh Shetty – Miss Supranational 2016 a nová Miss Supranational 2023 – Andrea Aguilera.

Finálnou päťkou Mister Supranational 2023 boli: mister Kamerun, mister Kórea, mister Brazília, mister Holandsko a mister Španielsko. Nakoniec korunu získal mister Španiel – Iván Álvarez.

Celý galavečer Mister Supranational 2023 si môžete pozrieť tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle