Dátum zverejnenia: 9 januára, 2018

Malé či veľké prsia? Dokonalý dekolt docielite výberom správnych plaviek

Len zriedkakedy sa stáva, že sú ženy so svojou postavou spokojné. Tie, ktoré majú malé prsia, si vravia: „Prečo nebola matka príroda ku mne štedrejšia?“ No a tie s bujným dekoltom zase vedia, že zohnať vytúžené plavky je častokrát hotovou výzvou. V takým okamihoch si dokonca želajú, aby sa v horných partiách na slávnu Pamelu Anderson podobali aspoň o kúsok menej.

Milé dámy, teraz nastáva tá chvíľa, kedy pochopíte, že či už patríte do prvej alebo druhej kategórie, v plavkách môžete vyzerať očarujúco s každým typom poprsia. Stačí si len dobre vybrať a poznať pár osvedčených trikov. A my vám ich práve v tejto chvíli prezradíme. 

Ženy s malými prsiami

Hneď úvodom si treba ujasniť jedno – mať malé prsia nie je nevýhodou. Záleží len na tom, z ktorého uhla pohľadu sa na ne dívate. Viete, koľko žien vám ich závidí? Pri výbere plaviek sa totiž môžete dosýta vyblázniť a prejaviť napríklad svoju hravosť. Ale poďme na to pekne poporiadku. Jestvuje totiž niekoľko fínt, na ktoré pri výbere plaviek nesmiete zabudnúť.

Vypchávky do plaviek – push-up efekt

Push-upky, alebo, ak chcete plávky s vypchávkami, sú geniálnym vynálezom. Do správnych rozmerov totiž pozdvihnú nielen vaše prsia, ale i sebavedomie. Dnes sú už na výber dokonca rôzne veľkosti vypchávok. Napríklad na našom Relleciga e-shope nájdete plavky s miernym Push Up efektom, Push Up plavky, no a do tretice i Super Push Up plavky. Vaše prsia vyzdvihnú vyššie a dodajú im správny tvar. Oklamať prírodu sa zrazu nezdá byť také zložité, však? 

Zdroj: https://www.instagram.com/katy.hrich/ | https://www.instagram.com/fitsandrus/

Strapce, volániky, pestré vzory a farby

Na rozdiel od dám s veľkými prsiami, vy si môžete dovoliť siahnuť pod takých bláznivých vrchných dieloch, na aké si len spomeniete. Práve volániky, strapce, riasenie, pestré vzory a farby sú osvedčeným trikom, ktorý vaše poprsie opticky zväčší. Nebojte sa siahnuť ani po metalických farbách, ktoré odrážajú svetlo a tiež maximalizujú objem.

Bandiny bez ramienok? Pre vás to pravé

Pojem bandeau, alebo tzv. bandiny, je možno pre vás neznámy, no ukrýva sa pod ním strih, ktorý je obľúbený už niekoľko sezón. Ide o pás látky bez ramienok, ktorý končí nad prsiami a dokonale odhaľuje dekolt, ramená i chrbát. Bandiny sa hodia ženám s menšími prsiami práve z dôvodu, že väčšie prsia potrebujú oporu, ktorú bezramienkové bandiny jednoducho neposkytnú. Nezabúdajte však na to, že bandiny bez ramienok a vypchávok majú jemne minimalizujúci efekt. U nás v Relleciga, nájdete bandiny najrôznejších typov.

Trojuholníkové? Áno, ale…

Milované trojuholníky snáď nikdy nevyjdú z kurzu. Opäť treba  však pripomenúť, že ani pri tomto type netreba zabúdať na vypchávky do plaviek. Trojuholníkové bikiny bez výstuže a Push Up efektu totiž nepodvihnú menšie prsia tak, aby pôsobili opticky väčšie. Ak však patríte k šťastlivkám, ktoré sa môžu pýšiť „malými, ale pevnými“ nemusíte sa báť siahnuť po akomkoľvek type trojuholníkových plaviek.

Zdroj: https://www.instagram.com/grlinthecurl/ | https://www.instagram.com/olgatarnovski/

Ženy s veľkými prsiami

Muži sú z nich paf a ženy s malými prsiami vám ich závidia. Ak však patríte k tým, ktorým matka príroda v horných partiách nadelila trošku viac ako mala, viete, že veľké poprsie dokáže narobiť aj poriadnu “šarapatu”. Minimálne pri výbere plaviek. Keď sa však naučíte, ktoré sú pre vaše bujné vnady tými správnymi, nákup bikín pre vás už nikdy nebude nočnou morou.

Spevnený vrchný diel je základ  

Zlaté pravidlo znie – dožičte svojim veľkým prsiam stabilitu. Ako na to? Všité košíčky prsia nie len spevnia, ale aj krásne vytvarujú. Nezabúdajte tiež na to, že aj pojmy ako veľké prsia a vypchávky patria k sebe. Či už zvolíte plávky s výstužou alebo decentným Push Up efektom, výsledkom búdu opäť krásne vyzdvihnuté prsia, na ktorých nechá oči nejeden muž.

Zdroj: https://www.instagram.com/andrealieskovska/

Uväzovanie okolo krku udrží všetko na správnom mieste

Či už túžite po dvojdielnych alebo jednodielnych plavkách, skúste tento rok staviť na uväzovanie okolo krku. Tento typ plaviek totiž prsia pekne vyzdvihne a uzlom si môžete jednoducho regulovať úroveň pozdvihnutia.

Netrýznite sa tenkými ramienkami

Máte pred očami červené ryhy, ktoré vám na pleciach zanechali tenké ramienka vašich bikín? Povedzte im „Zbohom!“ a pri výbere ďalších plaviek sa okrem vyššie spomenutých tipov sústreďte i na ramienka. Váš obdarený dekolt totiž potrebuje poriadnu oporu, ktorú mu ramienka sťa šnúrka do tenisiek jednoducho nedožičia. V tomto prípade teda platí, čím hrubšie ramienka, tým pohodlnejšie sa budete cítiť.   

Bandiny so spevnením

O bandinach už dnes reč bola. Ak máte veľké prsia, no tento druh plaviek jednoducho milujete, máme pre vás riešenie. Dnes je už na trhu dostupných mnoho typov, preto, ak bandíny, tak vám odporúčame siahnuť po tých, ku ktorým je v balení  jedno alebo dve ramienka, a, samozrejme, s primeranými vypchávkami. Aj v bandinach totiž musíte svojim veľkým prsiam dožičiť potrebnú oporu a spevnenie. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle