Dátum zverejnenia: 12 februára, 2022

Valentín ako nikdy – s partnerom aj single

Podliehate valentínskému šialenstvu alebo vás tento deň necháva chladnými? Nech je to u vás akokoľvek, venovať jeden deň v roku láske, je dobrý nápad v každom prípade. Či už ste v partnerskom vzťahu alebo si užívate single život. Oslávte tohtoročný Valentín tak, ako nikdy v živote!

Tipy pre nezabudnuteľný Valentín vo dvojici

Láska a sex. To sú prvé dve slová, ktoré napadnú väčšinu ľudí, keď sa povie Valentín. Sviatok však oslavuje partnerskú lásku, preto by hlavným aktérom mala byť intimita – nie výhradne erotická. Hovoríme o blízkosti, dôvere, výnimočnosti spojenia a odovzdaním sa druhému so všetkým. Koľko času nám ale v bežnom dni zostáva pre vnímanie tohto spojenia? Sme zahltení prácou, telefónom, chytrými hodinkami, mainstraemem, domácnosťou, bežnými starosťami a v tento deň vďaka marketingu tiež pocitom, že musíme kúpiť dokonalý darček.

Pritom najkrajší darček pre zamilovaných je čas strávený spolu. Stavte na jednoduchosť. Zabudnite na organizovaný čas a povinnosti. Že 14. februára musíte do práce? Okej, tak si urobte Valentín o deň neskôr. Schovajte mobily, vypnite televízor, povolená je len hudba v pozadí. Dajte si raňajky v posteli – aj keby to mala byť gigantická porcia palaciniek. Pozerajte sa na seba, hovorte spolu, spomínajte, starajte sa jeden o druhého. Nič neplánujte. Vychádzajte z momentálnych potrieb. Povedzte si, prečo sa milujete. Môžu to byť drobnosti, treba ako ho milujete za to, ako si prekúsne peru, keď vás vidí v jeho obľúbenej mikine. Užívajte si jeden druhého.

Že predsa len chcete dať svojej láske vecný darček? Vyberte si jeden z našich valentínskych tipov:

  • inteligentné hodinky sú v kurze, vyberte také, ktoré sa párujú s partnerovým mobilom a obľúbenými aplikáciami,
  • šperky pre páry sú krásnym gestom aj estetickou záležitosťou, čo napríklad náramky z liečivých kameňov – pre vás ozdobený strieborným príveskom, pre neho makramé uzly,
  • je romantická duša? Bude milovať list z lásky plný dvojzmyslov, krásnych spomienok a slov, ktoré ste ešte nepovedala nahlas,
  • zážitkové darčeky vám dávajú skvelú príležitosť si užiť jeden deň lásky naviac. Ponuka je bohatá – od gastronomických výletov, cez adrenalínové športy, relaxačné pobyty až po netradičné ubytovanie v zámku, na hausbóte alebo stromovom dome.

Valentín si báječne užijete, aj keď ste single

Áno, deň svätého Valentína je venovaný láske medzi partnermi ale prečo si ho neužiť aj single? Máte sa predsa rada. Začnite už ráno. Napíšte si úprimnú valentínku – prečo sa máte rada a čo si pre seba prajete. Obdarujte sa darčekom, po ktorom dlho túžite – parfum, outfit, kniha, kozmetika, alebo tiež deň plný odpočinku, hudby, starostlivosti, dobrého jedla a rozmazlováním seba samej. Že vám bude aj tak smutno? Pozvite kamarátku! A nezabudnite jej pripraviť valentínsky darček, napríklad pohár na víno s osobným odkazom. 

Vymaňte sa z klišé koľají v oslavovaní Valentína večerou pri sviečkach a oslávte deň lásky tak, že sa budete cítiť milovaná a milujúca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle