Dátum zverejnenia: 18 januára, 2022

7 tipov, vďaka ktorým bude váš rok 2022 úžasný

Nový rok, nové ja? Aj vás to už otravuje počúvať? Zabudnite na veľké predsavzatia, na ktoré zabudnete už v marci. Zamerajte sa na pár drobností, ktoré zmenia váš život k lepšiemu.

Nový rok je magický čas, keď kreslíme hrubú čiaru za predchádzajúcimi mesiacmi a s očakávaním hľadíme na to, čo nám život prinesie.

Rok 2021 bol v mnohom, no… Odlišný. Čo robiť, aby ste si tento rok užili? Máme pre vás pár tipov.

1. Zamerajte sa na to, čo dokážete ovplyvniť

Mnoho ľudí sa trápi nad vecami, nad ktorými nemajú kontrolu. Zamyslite sa nad problémom, ktorý vás trápi – dokážete ho vyriešiť? Alebo sa iba točíte v kruhu? Ak nedokážete situáciu zmeniť, nechajte ju ísť. Vložte svoju energiu do vecí, ktoré dokážete ovplyvniť.

2. Myslite na pozitíva

Každý z nás sa stretáva s nepríjemnými momentami. Dôležité je, ako na ne zareagujeme. Nech je situácia akákoľvek ťažká, vždy môžete nájsť niečo dobré. Snažte sa pozerať na problémy s pozitívnym prístupom. Či je pohár poloprázdny alebo poloplný, závisí len od vášho postoja.

3. Buďte vďační

Vďačnosť uvoľní frustráciu z toho, čo všetko nemáte a ukáže vám hojnosť vo vašom živote. Pomôcť vám môže napríklad denník vďačnosti, do ktorého si môžete každý deň napísať, za čo ste vďační. Skúste to a uvidíte, ako výrazne to zlepší váš život.

4. Nehladujte, hýbte sa

Namiesto počítania každej kalórie si doprajte viac pohybu. Beh, jóga, rýchla chôdza – to všetko pomôže vášmu telu i mysli. Nenúťte sa do športov, ktoré sú populárne, alebo ich robia známe celebrity. Hľadajte, ktorý druh pohybu vyhovuje vám.

Kvalitné oblečenie pre športovanie nájdete v našej novej kolekcii Relleciga Sports.

5. Ak začínate cvičiť, nepreceňujte sa

Ak nie ste zvyknutí behať, nedajte si ihneď za cieľ zabehnúť desať kilometrov. Začnite postupne. Zabehnite desať minút, spravte niekoľko jednoduchých jogových pozícií, urobte pár cvikov na brucho alebo zadok. Začnite v malom a postupne pridávajte. Takto vám vydrží motivácia cvičiť a ešte si to aj užijete.

6. Starajte sa viac o svoje duševné zdravie

Duševné zdravie je rovnako dôležité ako fyzické zdravie. Nesledujte len číslo na váhe alebo konfekčnú veľkosť. Vaše zdravie a šťastie začínajú vo vašom vnútri. Nedovoľte stresu, dráme a úzkosti, aby prebrali kontrolu nad vaším životom. Naučte sa nechať veci odísť.

Pár minút na jogovej podložke uvoľní od bolesti chrbta, spevní stred tela a pomôže vám vypustiť stres z hlavy. Vyskúšajte naše kvalitné jogové podložky z kaučuku, vďaka ktorým bude cvičenie radosťou.

7. Robte si čas len pre seba

Masáž, meditácia, čítanie knihy… Nájdite si čas len pre seba. Doprajte si priestor, ktorý patrí iba vám a užite si ho. Môžete to brať ako rande sami so sebou.

Nech už bol rok 2021 akýkoľvek, veríme, že nasledujúce mesiace budú pre vás len a len lepšie.

Relleciga vám praje všetko dobré v roku 2022!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle