Dátum zverejnenia: 20 marca, 2018

5 overených rád, ktoré dostanú váš zadok do plážovej formy

Zdá sa, že počasie, ktoré zúri tam vonku, si to stále nepripúšťa, no ani sa nenazdáme a jedno z najobľúbenejších ročných období, leto, je opäť tu. Preto by sme si to skôr ako matka príroda mali pripustiť predovšetkým my ženy. Stále máme totižto dostatok času na to, aby sme svoju postavu dostali do plážovej formy. A keďže Relleciga vás v štichu nikdy nenechá, zozbierali sme pre vás niekoľko skvelých cvikov a tipov, vďaka ktorým sa v lete na pláži či kúpalisku za vami zaručene otočí nejeden mužský pohľad. Dnes sa zameriame na jednu z najsexy častí ženského tela – na zadok. Hor sa do športového oblečenia a poďme na to!

Krajší zadok vďaka vlastnej váhe. Stačí vám 20 minút denne

Prvý tip, ktorý sme si pre vás pripravili a zároveň, samozrejme, otestovali, odporúčame vyskúšať všetkým ženám, ktoré nemajú čas chodiť do posilňovní a cvičeniu dokážu venovať maximálne 20 minút zo svojho rozlietaného dňa a zároveň nevystrčiť päty z domu. Peťka je česká blogerka, ktorá miluje zdravý životný štýl a cvičenie. Vo svojom videu vás naučí, ako vďaka pár skvelým cvikom s vlastnou váhou docielite krajší a pevnejší zadoček. O tom, že jej video zrejme má pozitívne účinky, svedčí nie len množstvo pozitívnych komentárov, ale i viac ako 270-tisíc zhliadnutí.

Pevný a sexy zadok vďaka cvikom v posilňovni

Ak patríte k ženám, ktoré sa doma do cvičenia prinútiť nevedia a lepšie vám to ide v posilňovni, nasledujúce video je pre vás to pravé, orechové. Fitko síce poctivo navštevujete, no nie ste si isté v tom, ktoré cviky vám pomôžu dosiahnuť krásny zadok sťa Jennifer Lopez? V týchto 2 minútach nájdete 10 cvikov, ktoré si určite rýchle obľúbite a naučíte sa ich. Mŕtvy ťah s činkou, leg press či hamstring curls – tieto pojmy viac pre vás nebudú neznámou.

Cvičte podľa sexy Jen Selter, prezývanej Booty Queen

Ak nepočítame Kim Kardashian, modelka a fitness diva Jen Selter má snáď najslávnejší zadok na svete. Preslávila sa práve svojimi tzv. belfies, inak povedané selfies svojho pozadia. Nemožno sa však čudovať, že si ho Jen tak rada fotí a muži sa naň tak radi dívajú. Je totiž prirodzený a na rozdiel od spomínanej Kim, „nevylepšený“ skalpelom šikovného plastického chirurga. Preto, ak by sme vám mali odporučiť niekoho, kto vás naučí skvelé cviky na zadok, s čistým svedomím vravíme meno Jen Selter, prezývanej aj  Booty Queen.

Našli sme pre vás tie NAJ aplikácie s cvikmi na zadok

Žijeme v dobe, kedy sa takmer každý riadi pravidlom „Bez mobilu ani na krok!“ Nebudeme vás za to karhať, dnes vás za to naopak pochválime. Práve do svojho technologického smart miláčika si totiž môžete stiahnuť aplikáciu, ktorá vám cvičenie a cestu za vaším dokonalým pozadím nie len vždy pripomenie, ale vás ho i naučí a stane sa vaším „vreckovým fitness trénerom“. Aby sme vám ušetrili čas, otestovali sme za vás hneď niekoľko aplikácií, ktoré sú zamerané na cviky na zadok. Vybrali sme 2 najlepšie:

Daily Butt Workout – Fitness

Ak nie sú vaše znalosti angličtiny práve najlepšie, poteší vás fakt, že touto aplikáciou vás bude sprevádzať slovenský jazyk. Ďalšou výhodou je cvičenie podľa reálnych videí. Aplikácia má však pomerne zastaraný vzhľad, preto ak si potrpíte na peknú ženskú grafiku, máme pre vás tip číslo 2.

Aplikácia Daily Butt Workout – Fitness pre iOS | Aplikácia Daily Butt Workout – Fitness pre Android

Butt Workouts and Fitness App

Ako sme už spomínali, pri tejto aplikácii vás poteší najme jej nadčasové spracovanie a pekná grafika. Cvičiť budete podľa sympatickej animovanej slečny a celým cvičením vás bude sprevádzať prijemný ženský hlas vašej novej virtuálnej trénerky, avšak anglicky hovoriacej.

Butt Workouts and Fitness App pre iOS | Butt Workouts and Fitness App pre Android

Sex alebo tzv. posteľové fitness

Posledná rada, ktorú máme pre vás pripravenú, je možno mierne atypická a v tomto zozname ste ju nečakali, no verte, že jej patrí čestné miesto. Ako už isto veľmi dobre viete, milovanie s vašim parterom je pre vaše telo i organizmus prospešné z naozaj mnohých dôvodov. Nielenže utužuje vzťah či odbúrava stres, ale i tvaruje zadok. Presne tak milé dámy, nemýlite sa, dobre vidíte. Zrejme si ani neuvedomujete, ako veľmi počas ľúbostných radovánok s vašim milým zapájate a posilňujete práve sedacie svaly. Naozaj skvelá rada na záver, však? 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
phone-handsetcross-circle