Často kladené otázky

Doprava:

Využívame služby viacerých kuriérskych spoločností, ktoré ti bezpečne doručia tovar spravidla do 48 hodín od expedovania zásielky. Prepravna spoločnosť ťa SMS správou alebo emailom informuje o doručovaní na zvolenú adresu alebo uložení tvojej zásielky na odberné miesto. Cena za doručenie v rámci SR je od 1,99€. V rámci ČR je suma za doručenie od 52Kč.
Áno, posielame. Avšak, zahraničné objednávky vytvárame až po individuálnej dohode na sume za dopravu do požadovanej krajiny. Objednávka do zahraničia bude uhradená platbou vopred.
Zásielku ti doručíme kamkoľvek – domov či do práce. Ak si želáš zmeniť adresu doručenia, tak sa nám ozvi čím skôr: telefonicky +421 911 741 836 (Po-Pia: 8:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk
Ak sa ti z akéhokoľvek dôvodu nepodarilo prevziať tvoju zásielku, nepanikár. Kuriérska spoločnosť sa ti pokúsi zásielku opätovne doručiť nasledujúci pracovný deň. Ak ťa nezastihne ani ďalší deň, kuriér ti zanechá odkaz (najčastejšie formou SMS). Na základe tohto odkazu si môžeš s kuriérskou spoločnosťou dohodnúť náhradný termín na doručenie. V prípade akýchkoľvek problémov s prevzatím tvojho tovaru nás pokojne kontaktuj: telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 8:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk

Platba:

Tvoju objednávku môžeš uhradiť tromi spôsobmi: bankovým prevodom, cez PayPal alebo dobierkou. Bankový prevod – po zrealizovaní objednávky obdržíš automatický potvrdzujúci e-mail, v ktorom ti zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo tvojej objednávky a je potrebné ho uviesť pri zasielaní úhrady. Peňažné prostriedky je možné zaslať na účet VÚB Banka:
  • Pre SR - IBAN SK3802000000003153479351
  • Pre ČR - 2000629270/2010
V prípade, že si zvolíš platbu na účet, tovar ti expedujeme až po pripísaní celkovej fakturovanej sumy na náš účet. Pripísanie sumy na náš účet môže trvať cca 2-4 dni, v závislosti od tvojej banky. PayPal  –  ak si zvolíš spôsob úhrady prostredníctvom internetovej peňaženky PayPal stačí kliknúť na jej ikonku, ktorá ťa presmeruje na tvoj PayPal účet. V novom okne tvojho PayPal účtu uvidíš sumu k platbe. Stačí zadať heslo pre prihlásenie k tvojmu účtu a následne potvrdiť platbu. Tovar je zaplatený a ty sa môžeš zo svojho PayPal účtu odhlásiť. Po pripísaní sumy na náš PayPal účet dostaneš automatický email. Žiadna panika. Peniaze si môžeme stiahnuť len jeden krát. Dobierka  – je najčastejší, najjednoduchší a najrýchlejší spôsob úhrady. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte kuriérovi až pri prevzatí tovaru. Kuriér ťa navštívi v priebehu nasledujúcich dvoch pracovných dní.
Ak si zvolíš platbu prevodom na bankový účet alebo cez PayPal, budeme ťa o prijatí platby informovať potvrdzujúcim e-mailom.
Úplne jednoducho. Zľavový kód si môžeš uplatniť priamo v objednávkovom procese. V časti „Nákupný košík“ zadaj zľavový kód do políčka „Použiť zľavový kód“ a po potvrdení sa ti z celkovej sumy odráta hodnota kupónu. Teraz už môžeš len spokojne dokončiť nákup. Ak by sa ti nedarilo kód aj napriek týmto inštrukciám uplatniť, pokojne nás kontaktuj: telefonicky na čísle +421 911 741 836 (Po-Pia: 8:00 – 16:00) alebo e-mailom na info@relleciga.sk Uplatniť sa dá len jeden zľavový kód. Zľavový kód nie je možné uplatniť u našich autorizovaných predajcov.   Ako si uplatním darčekový poukaz? Pri zvolení platby jednoducho vyberieš možnosť platby "darčekovým poukazom". Kód, ktorý je uvedený na tvojom darčekovom poukaze vyplníš do príslušného okna a potvrdíš. Hodnota poukazu sa ti odráta z celkovej sumy za tovar. Darčekový poukaz sa nevzťahuje na sumu za dopravu a sumu za platbu. Použiť môžeš len jeden darčekový poukaz.
Nie. V jednej objednávke si môžeš uplatniť len jeden darčekový alebo zľavový kupón.

Máte inú otázku? Napíšte nám

    Relleciga - Všetky práva vyhradené. ©2024Powered by RELLECIGA EUROPE
    phone-handsetcross-circle