Vitaj na oficiálnej stránke módnej spoločnosti RELLECIGA®, ktorá sa venuje zákazkovej výrobe exkluzívnych dámskych plaviek, v limitovaných kolekciách, ale aj sériovej výrobe trendových kolekcií. V našej ponuke nájdeš plavky, ktoré sú výnimočné svojim nápadom, detailom, farbami a strihmi, ktoré zvýraznia krásu ženského tela.


Sme spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je splniť tvoje predstavy o úžasných plavkách. Kladieme dôraz najmä na kvalitu použitých materiálov, ručnú výrobu a prepracovanosť každého kusu. V našom e-shope nájdeš plavky, v ktorých sa budeš cítiť veľmi pohodlne a zároveň exkluzívne. RELLECIGA plavky sú vždy trendy a cenovo dostupné pre každú ženu. Vybrať si môžeš buď jednodielne plavky (monokiny), alebo dvojdielne plavky (bikiny) rôznych strihov.


Na výrobu RELLECIGA  plaviek používame odolné, exkluzívne materiály, ako je napríklad Talianska Lycra, ktorá je špecifická svojím hodvábnym jemným povrchom. Pre odolnosť, pružnosť a prispôsobivosť plaviek používame Spandex a Nylon. Pre hebkosť a jemnosť je súčasťou plaviek aj Mikrovlákno. Farbivá, ktoré používame sú 100 % Eco Friendly – to znamená, že sú zdravotne nezávadné a neobsahujú škodlivé súčasti. Všetky plavky sú ošetrené metódou ochrany farby +1, ktorá zaručuje, že plavky vydržia žiarivo farebné aj po mnohonásobnom použití. Kovové súčasti našich plaviek sú ošetrené Galvanizáciou - špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zabezpečí trvalý lesk, ale hlavne ochráni kovové časti pred zhrdzavením a oxidáciou.


RELLECIGA®nie sú len plavky, je to štýl. Tak sa pripoj k našej komunite „plavkových maniačok“ a zdieľaj s nami radosť z leta.


Facebook: https://www.facebook.com/RellecigaEurope/

Instagram: https://www.instagram.com/relleciga_official/